#43 Swat, Jagery, MGS Saga

Zwariowany odcinek. Tak się niefortunnie złożyło, że w dniu nagrania nowego odcinka, Tomka dorwał covid, więc trzeba było na szybko zorganizować zastępstwo. I nagle pojawiła sie trójka gości!
W odcinku udział wzięli: Damian Kamiński aka Dapit, Damian Perka, oraz Simplex. Rozmawiamy o grach w które gramy, m.in.: „Return to Monkey Island”, „Prodeus” i innych. Pojawia się sporo tematów pobocznych i kilka niusów branżowych, oraz polecajka książkowa „Jacked” o historii GTA.

Tematem głównym jest saga „Metal Gear Solid”. Ten segment podcastu jest skierowany do prawdziwych fanów MGSa. Jak sie okazuje dwójka Damianów to prawdziwi fani twórczości Hideo Kojimy, którzy chcieli już jakiś czas temu nagrać erratę do odcinka #42, w którym to przybliżałem twórczość i sylwetkęKojimy. Chłopaki skupili się na przypomnieniu fabuł i mechanik jakimi charakteryzowały się pierwsze trzy części sagi. To oni przejmują podcast na drugą godzinę. Zaś kokejna część ich opowieści o następnych częściach sagi w kolejnych odcinkach. Zapraszamy!

Pierwszy raz nagrane OBSem - przepraszam za zielone ramki z discorda i czasem brak synchro audio z ustami danego interlokutora. Wszystko na wariata były robione.

Spis treści:
00:00 Intro
00:25 Powitanie i aktualności
11:03 W co grają goście
32:53 Return to Monkey Island
39:40 Prodeus
43:48 The Suicide of Rachel Foster
51:30 Książka „Jacked” czyli historia GTA
56:41 Niusy i opinie
1:14:50 Damiany przejmują podcast czyli MGS

Muzyka intro i Outro: Amoebacrew - Retrowave, Ivan 2020

Linki:
Podcast: https://www.starygracz.pl
Video: https://tinyurl.com/37eyrw3u
FB: https://www.fb.com/starygraczblog
IG: https://www.instagram.com/stary.gracz
e-mail: kontakt@starygracz.pl
Kawa: https://buycoffee.to/starygracz