Nov. 23, 2022

#46 Ragnarok, Boomerzy, Filmy Klasy Z

#46 Ragnarok, Boomerzy, Filmy Klasy Z

Gościem odcinka jest człowiek o aksamitnym głosie i wysublimowanym guście filmowym, znawca kina klasy z, fan popkultury, oraz serii Resident Evil czyli Maciek Hopek. Rozmawiamy oczywiście o grach, w które graliśmy - Rafał dzieli się wrażeniami po...


Gościem odcinka jest człowiek o aksamitnym głosie i wysublimowanym guście filmowym, znawca kina klasy z, fan popkultury, oraz serii Resident Evil czyli Maciek Hopek. Rozmawiamy oczywiście o grach, w które graliśmy - Rafał dzieli się wrażeniami po skończeniu „God of War: Ragnarok” i poleca książkę „Wbrew regułom gry” z wydawnictwa Open Beta. Pojawia się też garść niusów oraz nieodłączne dygresje, którymi cechuje się każda rozmowa na tematy growe.

Tematem głównym są nasze ulubione filmy klasy z. Omawiamy najgorsze wytwórnie filmowe świata, kultowych reżyserów i ich złe filmy, na których się oczywiście wychowaliśmy. Jeżeli kochacie „The Room”, „Toksycznego Mściciela” i nie obca jest Wam trylogia „Ninja” z Sho Kosugi to dobrze trafiliście. A jeżeli chcecie wiedzieć co ma wspólnego Uganda z kinem klasy Z to koniecznie posłuchajcie naszego gościa! Zapraszamy!
PS. Zwróćcie też uwagę na muzykę autorstwa Cyberwalkera, który udostępnił mi swój najnowszy singiel. Synth Wave wiecznie żywy!

Muzyka
Intro i Outro:
The Place I Belong - Cyberwalker, 2022
https://linktr.ee/cyberwalker

Spis treści:
00:00 Intro
00:25 Formalności społeczności
03:38 Gry Maćka
06:00 God of War Ragnarok
17:03 Gry Tomka
24:10 Wbrew Regułom Gry
28:12 Niusy i Ciekawostki
44:38 Filmy Klasy Z

Linki:
Podcast: https://www.starygracz.pl
Yotube https://youtube.com/@starygraczpodcast
FB: https://www.fb.com/starygraczblog
IG: https://www.instagram.com/stary.gracz
e-mail: kontakt@starygracz.pl
Kawa: https://buycoffee.to/starygracz