April 20, 2022

#32 Wielkanocne Spotkanie, Dziwne Gry, Star Wars

#32 Wielkanocne Spotkanie, Dziwne Gry, Star Wars

Tuż przed Wielkanocą udało się nagrać odcinek w skladzie: Stary, Simplex i Tomo. Rozmawiamy o różnych grach - Simplex opowiada o dziwnych grach i „Elden Ringu”, gadamy o Steam Decku, trochę o VR oraz wspominamy o premierze A500 mini, zaś tematem...


Tuż przed Wielkanocą udało się nagrać odcinek w skladzie: Stary, Simplex i Tomo. Rozmawiamy o różnych grach - Simplex opowiada o dziwnych grach i „Elden Ringu”, gadamy o Steam Decku, trochę o VR oraz wspominamy o premierze A500 mini, zaś tematem przewodnim odcinka jest antologia gier spod znaku Star Wars. Temat główny to prawie półtoragodzinna rozmowa o grach, które wyszły w latach 1993 - 2020 i o grach będących w produkcji. Oczywiście pojawia się sporo dygresji, wspominek związanych z filmami i trochę ciekawostek branżowych.
PS. Jednak materiał nagrany OBSem nie nadawał się do emisji, więc klasycznie wykorzystaliśmy video z backupów telefonicznych, a Simplex niestety tylko z fotką. Przepraszamy za randomowe hałasy w tle spowodane dość partyzanckimi warunkami nagrania Simplexa na wyjeździe.

Zapraszam do odsłuchu podcastu w apkach streamingowych (Apple Podcasts, Google, Spotify i inne) lub do obejrzenia na youtube - linki do wszystkiego na starygracz kropka pl oraz w komentarzach.

Spis treści:
0:00 Intro
00:25 Powitanie i formalności
04:24 Dziwne gry Simplexa i nasze
26:20 A500 mini
30:35 Steam Deck
46:40 Niusy i ciekawostki
1:00:30 Wspomnienia filmowe Star Wars
1:27:18 Gry Star Wars

Muzyka intro i Outro: Amoebacrew - Retrowave, Ivan 2020

Linki:
Podcast: https://www.starygracz.pl
YT: https://tinyurl.com/37eyrw3u
Blog: https://www.fb.com/starygraczblog
IG: https://www.instagram.com/stary.gracz
e-mail: kontakt@starygracz.pl